ny_epost_6.png

- Vi fornyer oss

Energi | Havn | Avfall | Andre bransjer | Brann og redning

Fra 1. november er det bare én epost som gjelder for henvendelser til arbeidsgiverservice i KS Bedrift: arbeidsgiver@ksbedrift.no. Dette er fordi alle henvendelser til Arbeidsgiverservice heretter håndteres gjennom systemet SuperOffice.

  • Vår målsetting er at alle henvendelser skal bli ivaretatt og følges opp på en god måte. Og hvis våre medlemmer i tillegg opplever at de får enda raskere svar enn tidligere, så tar vi det som en bonus, sier Frode B. Nilssen, direktør i KS Bedrift Arbeidsgiverservice.

SuperOffice vil gjøre det lettere å holde kontakten og følge opp våre medlemmer. Systemet vil gjøre det enklere å lagre, dele og samarbeide i dokumenter mellom oss som jobber i arbeidsgiverservice. Det gir sikrere saksgang og medfører til at alle saker blir fulgt opp.

  • Det er helt naturlig at vi fornyer oss og sånn sett følger med i det digitale skiftet, sier Nilssen.

Fra 1.november vil alle medlemmer som henvender seg til oss med sine arbeidsgiver- og tariffspørsmål, få en bekreftelse i retur på at saken er mottatt. Samtidig tildeles saken et unikt nummer som vil følge saken helt til den er avsluttet.

  • På den måten er det også enkelt for andre medarbeidere å ta over en sak hvis det blir nødvendig, noe som igjen vil bidra til vi oppnår bedre service for våre medlemmer, avslutter Nilssen.


Ny epostadresse til Arbeidsgiverservice

arbeidsgiver@ksbedrift.no